Personal

Brunns Butiksinstallationer har lång erfarenhet av installation och service. Eftersom vi har begränsat oss till ett märke så kan vi allt och lite till om Pricer. Vi är stola över våra välutbildade tekniker och montörer.

VD – Urban Brunn
urban@brunns.se

Servicechef – Jonathan Brunn
jonathan@brunns.se

Servicetekniker & Montörer

Oscar Pettersson
oscar@brunns.se

Joacim Bohlin
joakim@brunns.se

Andreas Wahlbeck
andreas@brunns.se

Daniel Sundell
daniel@brunns.se

Daniel Ostrander
daniel.ostrander@brunns.se

Oscar Lundh
oscar.lundh@brunns.se